Médiá o nás

Články o škole

Príspevky v televíziách o škole

Pozrite si príspevky o našej škole, ktoré boli uverejnené v rôznych médiách:

4. 11. 2017: Video vizitka p. Jozefa Smreka – nominanta na Cenu Ilkoviča – Cena Dionýza Ilkoviča je určená pre učiteľov aj nepedagógov, ktorí sa na základných a stredných školách venujú mimoškolskej činnosti v predmetoch matematika, fyzika, chémia alebo informatika. Pozrite sa na videovizitku Jozefa Smreka z Gymnázia Pavla Horova v Michalovciach, ktorý je jedným z troch finalistov prvého ročníka ocenenia. S talentovanými mladými fyzikmi, získal už množstvo medailí a každoročne reprezentujú Slovensko na medzinárodných súťažiach. Ocenenie Cena Dionýza Ilkoviča vyhlásila slovenská IT spoločnosť PosAm, ktorá dlhé roky podporuje aktivity v oblasti vzdelávania.

26. 10. 2017: Správy TV Mistral – Správna voľba povolania >>>>

26. 10. 2017: Správy TV Mistral – GPH stále IN>>>>

26. 11. 2017: Správy TV Mistral – Akadémia ku 95. výročiu Gymnázia P. Horova>>>

19. 10. 2017: Relácia Šport v TV Mistral  >>>>