Školský parlament má nové posily aj vedenie

Školský parlament má nové posily aj vedenie

Po ukončení štúdia našich doterajších členov predsedu Andreja Stuľáka a podpredsedníčky Niny Jacečkovej sa novými členmi Školského parlamentu pri Gymnáziu Pavla Horova na základe počtu hlasov z posledných volieb stali Matúš Štefan (II.B) a Bianka Melková (I.F).

Prajeme im veľa úspechov, dobrých nápadov a energie pri práci pre našu školu.

Školský parlament si zároveň na svojom dnešnom zasadnutí zvolil aj nové vedenie.

Predsedníčkou školského parlamentu sa stala Tamara Karafová  (III.B) a na pozíciu podpredsedníčky bola zvolená Katarína Jacečková (III. D). Blahoželáme!

Novému vedeniu aj všetkým členom prajeme veľa úspechov, kreatívnych nápadov a dobrej spolupráce pri organizovaní školských aktivít a reprezentovaní hlasu študentov.

Mgr. Beáta Ryniková, koordinátorka ŠP