Po ukončení štúdia našich doterajších členov predsedu Andreja Stuľáka a podpredsedníčky Niny Jacečkovej sa novými členmi Školského parlamentu pri Gymnáziu Pavla Horova na základe počtu hlasov z posledných volieb stali Matúš Štefan (II.B) a Bianka Melková (I.F).
Prajeme im veľa úspechov, dobrých nápadov a energie pri práci pre našu školu.
Školský parlament si zároveň na svojom dnešnom zasadnutí zvolil aj nové vedenie.
Predsedníčkou školského parlamentu sa stala Tamara Karafová (III.B) a na pozíciu podpredsedníčky bola zvolená Katarína Jacečková (III. D). Blahoželáme!


Novému vedeniu aj všetkým členom prajeme veľa úspechov, kreatívnych nápadov a dobrej spolupráce pri organizovaní školských aktivít a reprezentovaní hlasu študentov.
Mgr. Beáta Ryniková, koordinátorka ŠP