Máme za sebou prvý ročník nadupaného IT kempu v Kysaku! Spojili sme svet technológií, mäkkých zručností a relaxu v prírode.
Čo všetko sme stihli?
Naši účastníci si mohli vybrať z workshopov od skutočných profíkov z praxe:
- Sebaprezentácia s Lukášom Borovským (SiemensHealthineers)
- Design Thinking s Matúšom Draganovským
- Tímová práca pod vedením Ivety Orbanovej (Astra)
- Kybernetická bezpečnosť s Lenkou Bubeňkovou (FEI TUKE)
- Task management a projektové riadenie s expertmi z GlobalLogic Slovakia
Okrem kódovania a plánovania sme nezabudli ani na „reset“ – večerný IT kvíz, športoviská v areáli @KlimaPark a zaslúžený relax.
Kto s nami tvorí túto komunitu?
Celkovo 42 šikovných žiakov a 7 učiteľov zo škôl:
- Gymnázium Pavla Horova, Michalovce
- Gymnázium, Poštová 9, Košice
- Gymnázium, Šrobárova 1, Košice
- Gymnázium P. J. Šafárika, Rožňava
Celé podujatie zastrešil Košický samosprávny kraj za účasti RNDr. Ivety Lazorovej a Košice IT Valley s Ing. Adamom Urbanom. Ďakujeme všetkým partnerom a prednášajúcim za zdieľanie cenného know-how.
Budúcnosť IT vyzerá s týmito talentmi naozaj sľubne!
RNDr. Mária Spišáková a Ing. Otília Heveryová








