Úspešný maturitný týždeň za nami

Úspešný maturitný týždeň za nami

Maturitný týždeň na Gymnázium Pavla Horova je úspešne za nami.

Za niekoľkými dňami intenzívnej práce stojí obrovské nasadenie pedagógov, predsedov komisií aj organizátorov:

  • 21 maturitných komisií
  • 42 skúšajúcich pedagógov
  • 21 predsedov predmetových maturitných komisií
  • 144 úspešných maturantov
  • 144 podpísaných maturitných vysvedčení
  • 144 podpísaných protokolov k maturitnej skúške

Ďakujeme všetkým členom maturitných komisií, skúšajúcim pedagógom, administratívnym pracovníkom, pracovníkom školskej jedálne za profesionálny, zodpovedný a ľudský prístup počas celého priebehu maturít.

Osobitné poďakovanie patrí koordinátorke maturít RNDr. Renáte Gavulovej a predsedníčke školskej maturitnej komisie Ing. Ivane Fiťmovej za výbornú organizáciu, precíznosť a pokojné zvládnutie celého maturitného týždňa.

Veľká gratulácia patrí aj našim úspešným maturantom. Sme na Vás hrdí. Prajeme vám veľa úspechov na ďalšej životnej ceste — či už na vysokých školách, v práci alebo pri plnení osobných snov.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na úspešnom priebehu maturít 2026.

Bol to náročný, ale mimoriadne úspešný týždeň.

Mgr. Katarína Olšavová, MBA, riaditeľka školy