Maturitný týždeň na Gymnázium Pavla Horova je úspešne za nami.
Za niekoľkými dňami intenzívnej práce stojí obrovské nasadenie pedagógov, predsedov komisií aj organizátorov:
- 21 maturitných komisií
- 42 skúšajúcich pedagógov
- 21 predsedov predmetových maturitných komisií
- 144 úspešných maturantov
- 144 podpísaných maturitných vysvedčení
- 144 podpísaných protokolov k maturitnej skúške
Ďakujeme všetkým členom maturitných komisií, skúšajúcim pedagógom, administratívnym pracovníkom, pracovníkom školskej jedálne za profesionálny, zodpovedný a ľudský prístup počas celého priebehu maturít.
Osobitné poďakovanie patrí koordinátorke maturít RNDr. Renáte Gavulovej a predsedníčke školskej maturitnej komisie Ing. Ivane Fiťmovej za výbornú organizáciu, precíznosť a pokojné zvládnutie celého maturitného týždňa.
Veľká gratulácia patrí aj našim úspešným maturantom. Sme na Vás hrdí. Prajeme vám veľa úspechov na ďalšej životnej ceste — či už na vysokých školách, v práci alebo pri plnení osobných snov.
Ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na úspešnom priebehu maturít 2026.

Bol to náročný, ale mimoriadne úspešný týždeň.
Mgr. Katarína Olšavová, MBA, riaditeľka školy