Víťazi atletického štvorboja chlapcov a dievčat

Víťazi atletického štvorboja chlapcov a dievčat

Dňa 5. mája 2026 sa naši žiaci zúčastnili IV. ročníka Atletického štvorboja chlapcov a dievčat „O pohár primátora mesta“.

 

Počínali si vynikajúco, keď v tomto šk. roku obhájili celkové prvenstvo v rámci stredných škôl. Za vzornú reprezentáciu školy ďakujeme: N. Kucákovej, P. Babinčákovej, N. Pirčovej, H. Dvorožňákovej, N. Čižmárovej, V. Szekelyovej, M. Pastorekovej, N. Andrejkovej, J. Eštokovi, M. Kotorovi, F. Smetanovi, Š. Vincovi, S. Hajdučkovi, L. Skvašíkovi, M. Vincovi a M. Zitrickému.

 

 

Mgr. Iveta Valisková a Mgr. Milan Holej