Podporte našu školu 2 % z dane

Podporte našu školu 2 % z dane

Vážení rodičia, sympatizanti, priaznivci GPH,

je tu obdobie podávania daňových priznaní, a tým aj možnosť poukázať 2% z dane za rok 2021 neziskovým organizáciám.

Obraciame sa preto na Vás s prosbou o poukázanie 2% zaplatenej dane nášmu Občianskemu združeniu pri Gymnáziu Pavla Horova v zmysle zákona 595/2003 Z.z. o dani z príjmu.

Občianske združenie pri Gymnáziu Pavla Horova sa snaží v čo najväčšej miere pomáhať rozvoju školy a podporovať rozvoj mladej generácie. Má záujem, aby sa žiaci tejto školy, naše deti, vzdelávali vo vyhovujúcom a príjemnom prostredí, aby mali kvalitné materiálno-technické vybavenie pre realizáciu výchovno-vzdelávacieho procesu. Toto je náš hlavný cieľ a my sa ho snažíme napĺňať.

Prosíme Vás, venujte nám 2% z Vašich daní ❣️

Viac na: https://www.gphmi.sk/o-skole/2-percenta/

Tlačivo:  Tlačivo (Vyhlásenie 2022)