IT tábor 2023

IT tábor 2023

V tomto roku sme zorganizovali už 11. ročník  denného IT tábora pre deti zo základných škôl.

Zúčastnilo sa ho 70 detí, 30 animátorov a učiteľov školy. Deťom sme pripravili bohatý program. Okrem programovania na tabletoch, v Scratchi, v Pythone a Lego robotov deti pracovali na okuliaroch virtuálnej reality, modelovali v 3D editore, učili sa kontrolovať svoju digitálnu stopu. Na tradičný turistický výlet boli na kopci Senderov a navštívili aj múzeum veteránov.

IT denný tábor 2023 sme organizovali aj s podporou Košického samosprávneho kraja.

Ďakujeme všetkým organizátorom, lektorom a animátorom. Oni sú dušou podujatia a bez nich by tábor nebol tým, čím je. Boli to:

Mária Spišáková, Andrea Ivanová, Jana Kunčová, Ľubomír Hajdanka, Andrea Hájniková, Beáta Semková, Tomáš Palovčák, Jozef Sibal, Martin Pavlovský, Katarína Kohútová a Otília Heveryová.

Ako animátori a lektori pracovali študenti a absolventi našej školy, ktorí sa pravidelne na tábor vracajú:

Ľubo Jurčišin, Rebeca Sabová, Adam Haluška, Matúš Pituk, Richard Semjan, Katarína Zubaľová, Dana Bobošová, Aneta Žužová, Lara Puzderová, Ema Bajužíková, Kristína Valkovičová, Matúš Novák, Bejka Kasincová, Adriana Kováčová, Patrícia Planková, Marek Minďár, Alexandra Ožvatová, Adrian Vlčak, Diana Čačková, Michaela Kolesárová, Viktória Libovičová, Mária Ďurianová, Svätoslav Holonič,Lenka Jakubová, Barbara Koščová, Nina Vaľová, Tomáš Süč, Filip Kolesár, Jakub Čeklovský, Sofia Sabova, Adam Boboš, Daniel Sabol a Ján Paľo.

ĎAKUJEME!

Všetkým prajeme úspešný začiatok nového školského roka a opäť o rok dovidenia.

RNDr. Mária Spišáková, PhD., vedúca IT tábora

FOTOGALÉRIA