IT tábor na GPH sa blíži!

IT tábor na GPH sa blíži!

Vážení rodičia, milé deti,

od pondelka 21. 8. 2023 do piatku 25. 8. 2023 bude na našej škole prebiehať  IT tábor na GPH. Program je zabezpečený od 7.45 hod. do 15.30 hod.

Oznamujeme všetkým zákonným zástupcom prihlásených detí, že nástup na tábor je v pondelok o 7:45 hod. vo vestibule školy, kde si deti vyzdvihnú naši učitelia a animátori. Nezabudnite si so sebou priniesť súhlas s GDPR, zdravotný preukaz a fľašu na vodu.

Zoberte so sebou športovú obuv, pretože budeme aj športovať. Jedlo nosiť nemusíte, pretože deti budú mať desiatu, obed a olovrant. Tábor sa končí o 15:00 hod. a potom budú deti svojich rodičov čakať v telocvični, alebo v počítačových učebniach.

Viac o predchádzajúcom tábore sa dozviete na: https://www.gphmi.sk/denny-tabor-na-gph/

Už sa na vás tešia naši učitelia a animátori – naši žiaci.

Tak dovidenia v pondelok 🙂

Vedúca tábora: Teta Maja Spišáková