Beseda v rámci projektu „This Is 21: Priprav sa na 21. storočie!“

Beseda v rámci projektu „This Is 21: Priprav sa na 21. storočie!“

Nadácia Pontis, spolu so SAPIE, realizuje pilotný ročník projektu pre študentov stredných škôl This Is 21: Priprav sa na 21. storočie! Počas tohto jednodňového podujatia sa konali besedy dňa 5. októbra 2018 na stredných školách naprieč Slovenskom. Besedovalo 50 inšpirujúcich slovenských lídrov zo sveta podnikania a biznisu, ktorí sa  vrátili na svoje stredné školy, aby študentov motivovali prostredníctvom vlastných príbehov.

Cieľom projektu je poukázať na potrebu rozvoja zručností nevyhnutných pre život v 21. storočí cez príbehy úspešných lídrov, ktorí tieto zručnosti reprezentujú. Záštitu nad podujatím preberie prezident SR Andrej Kiska, a zároveň aj sám, ako bývalý úspešný manažér.

V rámci tohto projektu a projektu Code Week sme realizovali besedu s pánom Rastislavom Miľkom, terajším area managerom firmy AT&T v Košiciach. Jeho prezentácia bola veľmi zaujímavá a inšpiratívna pre všetkých študentov, ktorí sa jej zúčastnili. Veríme, že mnohým z nich predstavil svet biznisu a obchodných spoločností a mnohí z nich sa rozhodli pre svoje ďalšie smerovanie.

FOTOGALÉRIA>>>